Zemmuse- X5

Zenmuse X5, dünyanın ilk aynasız küçük Micro Four Thirds Camera özelliğiyle hava çekimi ve sinematografi için tasarlanmıştır. DJI Inspire 1 ready-to-fly(uçmaya hazır platformu ile) ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.Zenmuse X5 güçlü bir sensör paketleri
ile  30 fps’de 4K video kaydı yapabilir ve 16 MP kalitede resim çekebilir.  Standart MFT değiştirilebilir lens montaj ve odak, diyafram üzerinde tam kablosuz uzaktan kumanda sağlayan ve daha fazlası ile donatılmış, Zenmuse X5 istediğiniz şekilde çekim yapmanızı sağlar.

GREATER PIXEL CLARITY

Zemmuse X5, M4/3 ile önceki hava araçlarına göre daha keskin ve daha detaylı çekim imkanı sunmaktadır. Orijinal X3 kameralı İnspire 1 ile karşılaştırıldığında gözle görünür farklar mevcuttur.

REVOLUTIONARY SENSOR
Zenmuse X5 içinde inşa edilmiş güçlü bir Micro Four Thirds sensör bulunmaktadır ve bir hava kamera için kesinlikle devrimci olduğunu söyleyebiliriz.Bir önceki X3 kameralı Inspire 1’e göre bu yeni MFT sensörü yüksek kalite, yüksek hassasiyetli görüntü kaydı da sağlar.100-25600 bir ISO aralığı . Yüksek çözme gücüne , doğru tonlama , ve düşük gürültü sofistike bir denge ile  çekimleri gerçekleştirmekte. Daha önce hiç olmadığı kadar sanatsal ve yaratıcı vizyon .

zemmuse-x5

READY TO FLY
Zenmuse X5 Inspire 1 ile mükemmel uyumlu , DJI profesyonel , hazır araç üstü eklemli uçmak için . Anında hazır – kontrol ve sadece tam entegre bir sistem sağlayabilir kolaylık düzeyi getirerek , sen görüntüleme kahramanlık bir arada var ve kolaylığı kullanımı herhangi bir hava görüntüleme sisteminde görülmemiş .

TAKE CONTROL

 

Zenmuse X5 , sizin parmaklarınızın ucunda kontrol hakkının görülmemiş bir düzeye sahiptir. Sezgisel otomatik odaklama modunda , sadece ekranda dokunun.

Mobil cihazınızın belirli bir alana odaklanmak için kamerayı anlatmak için . Ayrıca kolayca elle odak , deklanşör gibi ayarları değiştirebilir ve

Kullanıcı dostu DJI GO uygulaması diyafram aracılığıyla , Zenmuse X5 ile her zaman kontrol altına almak için hazırız.

 

PROFESSIONAL AERIAL VIDEO
Kompakt boyutlarına rağmen , Zenmuse X5 kadar bir 30 fps’ye kadar en fazla 30 fps hızında  2.7K ( 2704×1520 ) ( x 2160 3840 ) 4K kayıt yeteneğine sahip olduğunu güçlü video kamera ve Full HD ( 1920 x 1080 ) ‘dir MP4 / MOV formatında 60 fps . Zenmuse X5 çarpıcı netlik ve detay ile profesyonel düzeyde görüntüleri kaydetmenize olanak sağlar . yüksek hızlarda uçsa bile güzel görüntülerle sonuçlanır. Kaydederken daha yüksek bir hız sinyali okuma sarmal etkisini bastırır . Zenmuse X5 aynı zamanda Zebra Pattern ve Odak Tepeden Çekim gibi kullanışlı özellikler bunu herhangi bir iş için gerçekten uygun olan bir fotoğraf makinesi yapma ile donatılmış olarak geliyor .

 

CAPTURE MEMORIESzemmuse-x5-dji-go
Yazılım interpolasyonu yoluyla ve yetenekli bir M4 / 3 sensörü ile 16MP de fotoğraf çekimi, Zenmuse X5’te bir çerçeve içinde görüyormuşsun gibi ekranda baskıya hazır görüntüler üretir . İlave pikseller orijinal Inspire 1 kamera üzerinde % 25 artışa işaret ediyor. Deklanşör hızı gibi hızlı artış ile bir saniye , ve saniyede 7 tam boy fotoğraf patlama yakalama sağlayan yeni görüntüleme işlemcisinin gücü 1/8000 , Zenmuse X5,her unutulmaz anın tadını çıkarmanıza yardımcı olur.