Reimagin Hareket

Osmo bulanıklık olmadan hareket edebilme ve titreşim olmadan eylem çekebilme yeteneğine sahiptir. Son derece hareketli bir video olsa bile. Kamerayı ne kadar oynatırsanız oynatın,  düz tutmak için tasarlanmış gelişmiş teknolojiler sayesinde Dji Osmo, kaliteli video kaydeder ve fotoğraf çekebilir. Bu sadece bir kamera değil kesinlikle daha fazlasıdır .Çekimlerinizi daha özgür hale getirmenize imkan verir.

Panorama Çekim

Otomatik Panorama modu her zamankinden daha 360 ° panorama çekim yapmayı kolaylaştırır . Sadece Osmo’yu başınızın hizasında tutun ve denklanşöre basın.  Kamera tamamen düz kalırken, görüntüleri yakalamak için dönecektir. Seyahetlerinizin bir barçasının görüntüsünü almak yerine, bütününü hafızaya alın, anılarınız daha canlı kalsın.

Yakalama Zamanı

Osmo zaman geçişinin daha kolay yapılmasına yardımcı olur. Sabit bir timelapse için hala ayakta, ya da bir hyperlapse için dünya üzerinden hareket olsun, bir tripod olmadan otomatik olarak ve kolayca pürüzsüz videolar oluşturabilirsiniz.

Tripot Olmadan Uzun Çekim

Tripot bile olmadan, netlik ve canlılık korunarak uzun çekim ve pozlama yapabilirsiniz. Osma içerisindeki sabitleme sistemi sayesinde, freehand e geçtikten sonra 2 saniyeye kadar kamerayı tutar. Pratik yaparak zamanla daha uzun çekimler yapabilirsiniz. Her hangi bir bölgenin gece çekimlerini yapabilrsiniz. Ve size ilham veren doğa olaylarının bulanık görüntülerini yakalayabilirsiniz.

Gelişmiş Stabilizasyon

Dji’ın bilinen zeminde ve elde, en gelişmiş  kamera stabilizasyon teknolojisi Osmo’da mevcuttur.