Yazan:Emre Karadeniz / GENEL / 0 Yorum

Dji Phantom 5 Ne Zaman Çıkacak ?

 Dji Phantom 5 Ne Zaman Çıkacak ?

Fotoğraf Temsilidir

CES 2018’den bu yana yakında yeni drone’ların çıkmasını bekliyoruz. Dji’nın muhteşem Phantom serisi yakında en son model Dji Phantom 5 ile drone yarışlarına katılacak. Süper drone’ların bu serisi 2018’in en iyi serisi olarak kabul ediliyor. Cidden Dji Phantom Drone 5 daha fazla dikkat çekiyor çünkü bu yıl büyük olasılıkla tamamen yeni bir drone yarışları bekleniyor. Yetkililer kaynaklarına göre Dji Phantom 5 Drone muhteşem özelliklere sahip olacak. Dji’nin Phantom 5’i hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Dji’nın en son çıkacak yeni drone modeli Dji Phantom 5’e bir göz atın.

Dji Phantom 5 Drone ne gibi yeni özellikler içerecek?

Yeni Dji drone Phantom 5 tüm sabit kanatlı dikey kalkış ve iniş ve endüstriyel amaç için en uygun drone. Dji’nin yakında Bestseller drone’unu duyuracağını tahmin ediyor. Yetersiz resmi bilgiler nedeniyle, sadece bu noktada spekülasyon yapabiliriz. Bununla birlikte,  Dji Phantom drone 5’de ortaya çıkabilecek olası özellikleri ve özellikleri tahmin etmek için Dji’nın geçmiş stratejisini ve gerçek teknolojik gelişimini analiz edebiliriz.

Değiştirilebilir Bir Lens Sistemi 

Dji’ın merakla beklenen yeni drone’u DjiPhantom 5 nihayet gün ışığına çıktı. OsitaLV isimli bir Twitter kullanıcısının paylaştığı fotoğrafa bakıldığında drone’un değiştirilebilir bir lens sistemiyle geleceği görülüyor. Daha önceden  Dji Phantom serisinde sabit lens tercihinde bulunan Dji’ın yeni modelinde kullanıcıların diledikleri lensleri drone’larına takabileceği söyleniyor. Dji bilindiği üzere geçtiğimiz yılın ekim ayında havadan görüntülerde çağ atlatan Zenmuse X7 kamera sistemini tanıtmıştı. Dji’ın Inspire 2 drone modeli için hazırladığı yeni kamera sistemi Zenmuse X7, Super 35mm bir sensör üzerine kurulmuştu. Tam 6K çözünürlükte saniyede 30 kare CinemaDNG RAW ya da 5.2K çözünürlükte Apple ProRes video kaydı yapabilen Zenmuse X7, kare hızı saniyede 59.94’e çıkartıldığı zaman 3.9K çözünürlükte CinemaDNG ya da 2.7K ProRes video çekim gerçekleştirebiliyordu. Dji, Phantom 5’te değiştirilebilir lensli kamera sisteminin kullanıp kullanmayacağını henüz açıklamasa da şirkete yakın kaynaklar bu iddiadaki doğruluk payının yüksek olduğunu söylüyor. Gövdesinde alüminyum malzemenin tercih edileceği belirtilen  Dji Phantom 5’in plastik GPS anten kapağına ve plastik iniş takımına sahip olacağı ifade ediliyor.

Dji’nin Phantom 5 İyileştirmesi

Uçuş zamanı:

Dji Phantom 5, Dji Phantom 4 Pro’ya (30 dakika) kıyasla daha uzun bir uçuş süresine sahip olacak. Şimdi Yeni Dji  drone’da, uçuş süresinin 35 dakikaya kadar olmasını bekleyebiliriz.

Daha uzun menzil

Dji’nın Phantom 4 Pro’da 7 KM’lik bir yelpazesi varken, Phantom 5 Dji’nın daha uzun menzili olacaktır. Son Dji  drone’da en az 8 Km’lik bir menzil bekleyebiliriz, ancak potansiyel olarak 10 Km’ye kadar. Yeni Dji  Phantom 5, Seven bin metreyi geçebilir veya aşmayabilir ancak mükemmel sinyal gücüne sahip olacaktır.

Verici vericinin söz konusu olduğu yerlerde, bir çok insan canlı HD akışında, aynı akıllı cihaz yeteneklerinde iyileştirmeler yapılacağını ve bunun Dji Phantom 4’ün vericisinden iyi bir şekilde geliştirileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, verici menzili, iyileştirilmiş, ancak 5 mil uzaklığa kadar ulaşabiliyor.

Uçuş Modu düğmesi, P düğmesi, tüm ayarları, özellikleri ve 5 saniyenin yaklaşık 22 km / s hıza ulaşmasını sağlar. Spor Modu düğmesi, S düğmesi, pili çok hızlı boşalmadan daha yüksek hızlara izin verecek, Yükseklik Modu düğmesi, A düğmesi, 4 vericisine kıyasla benzer işlevlere sahip olacak, ancak aynı zamanda uygun yükseklik ve manuel kontrollerin genel işlevi.

En iyi kamera

DJI Inspire 2 Drone 5K özellikli bir kameraya sahipken, Phantom 5 DJI Drone daha iyi bir kameraya sahip olacak. Phantom 5’in Önceki DJI Drone sürümleriyle karşılaştırıldığında yükseltilmiş bir video işleme sağlayacağını umuyoruz. Ayrıca DJI Phantom 5 kamerasının yükseklikten bile daha iyi görüntü kalitesi için değiştirilebilir lenslere sahip olacağından bahsediyor. DJI Inspire Serisi için, mikro 4/3 lenslerle, Artık DJI, Panasonic ve Olympus tarafından yapılan lenslere dayanıyor. En İyi Phantom 5 Kamera Drone, görüntü kalitesini daha yüksek uç optikleriyle veya daha düşük f / sayılarla alacakaranlık uçuşları için iyileştirir. Bundan, DJI Yeni Phantom 5 Drone’nun, 2018 fotoğrafçılığı için En İyi Drone’lardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Gelişmiş Sensörler

Ön, arka, üst, alt ve yan sensörler ve kameralar ile Yeni DJI Drone Phantom 5 engelleri önleyecektir. DJI Yeni Drone Phantom 5 yan kameraları, DJI Inspire 2 gibi 360 derecelik engellerden kaçınmayı sağlayacaktır.

Hareket kontrolü

Dji drone Phantom 5 jest kontrolü GitHub daha hızlı başlayacak ve jest kontrolüne sahip olacak. Dji Spark drone, jest kontrolünü eklediğinde oyunun tamamını değiştirecek. Sezgisel olması ve saniyeler içinde kurulabilmesi, en yeni Dji Phantom’la birlikte görmeyi çok istediğimiz bir şey. Mavic Air, Spark’i takip etti ve havaya girmek daha da kolaylaştı. Jest kontrolü eklenmiş bir özellik olsa da olmasa da, Dji Phantom’u daha hızlı ve daha hızlı bir şekilde bağlayabilmeyi isteriz.

Su geçirmez

Dji Phantom 5 yağmur geçirmez olacak. Su geçirmez olacağını söylemeyi çok isteriz, ancak bunun muhtemel başlığı, Dji Phantom 5 Pro’nuzu yağmur veya karda uçabilmenin mümkün olduğu kadar makul değildir. Bu onların Matrice serisi ile mümkündür ve umarız  Dji Phantom 5 serisinde de mümkün olur. Yeniden tasarlanan pervaneler Mavic Pro Platinum, Dji’nin Phantom 5’ine kıyasla harika olurdu. Yeni Dji drone boyutu ve pervane gürültüsü, Dji Phantom 5’de biraz sindirilebilir.

Tahmin Edilen Teknik Özellikleri

Değiştirilebilir Mercek Kamerasının Yeni Nesilleri

1 inç CMOS görüntü alıcısı

Yeni DL-M Objektif montaj aparatı

Yeni 15 mm. Phantom 5 için 24mm, 35mm, 50mm DL-M Objektifler

Çoklu Uçuş Modları ve Arttırılmış Uçuş Süresi

Boyut: 16 x 8,6 x 12,6 inç

Ağırlık: 8,5 Lbs

Maksimum hız: 55 MPH

Maks. Aralık: 7KM

İki yuva: SD Kart ve Mikro USB

33 dakikalık umut verici pil yükseltme

Emka Drone olarak her türlü desteği siz sayın uçusseverler belirtir keyifli uçuşlar dileriz.

Dji servis hizmeti verdiğimiz İstanbul/ Kadıköy atölyemiz de Dji’ın tüm modellerine yedek parça ve servis hizmeti vermekteyiz.

3 yılı aşkın süredir Emka Drone olarak tüm Dji ürünlerine 7/24 destek vermeye devam ediyoruz.

Dji servis ve tamir hizmeti alabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

 EMKA DRONE DJİ SERVİS

Haritada Biz

 

 

Harita Verileri
Harita verileri ©2018 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2018 Google
Harita verileri ©2018 Google

 

 

 

 

Harita

 

Uydu

 

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi