Yazan:Emre Karadeniz / GENEL / 0 Yorum

Dünyayı ZENMUSE X5R ile Kaydedin

Emka Drone, Dji Servisimizde bugün: Inspire X5 Pro cihazın X5 Pro kamerası Zemmuse X5 Raw kamera ile degiştirildi.  Inspire  X5 kullanıcılarına istedikleri zaman basit bir donanım değişimi ile X5R kameralı Inspire kullanımına geçebileceklerini hatırlatıyoruz ve Zemmuse X5R kameranın müthiş özelliklerini  sizlerle paylaşıyoruz.

Dünyayı X5R ile Kaydedin

RAW ile inanılmaz deneyim yaşamaya hazır olun. Zenmuse X5R dünyanın ilk Micro Four Thirds hava kamera kayıt yeteneğine sahiptir.

RAW kayıpsız 4K video. Yukarı 30fps kare hızı  ve 1.7Gbps ortalama bit hızı (2.4Gbps maksimum bit) X5R’ i  güçlendirir.

Nefes kesen profesyonel seviyede çekime her zaman yakalamak için. Güçlü MFT sensörü ile donatılan kamera da 16MP görüntüleri alır

Güçlü MFT sensörü ie donatılan kamerada 16 MP kalitede, nefes kesen görüntüleri profesyonel seviyede yakalayabilirsiniz.

Çarpıcı detayları ile entegre 3 eksenli stabilizasyon gimbal kamera seviyesini tutar. Son teknoloji ile Zemmuse X5, havadan fotoğraf çekimleri için gerçekten profesyoneller için tasarlanmıştır.

İnanılmaz Detaylar için Düşük Sıkıştırma

Zenmuse X5R size kayıpsız 4K RAW video ve kristal berraklığında 16 mega piksel fotoğraflar verir. Başka hiçbir özel hava kamerasında aynı kalitede görüntüler yakalayamazsınız. Her karede, hatta hayal meyal görseniz bile tüm detayları görüntülerinizde yakalayabilirsiniz.

Devrimci Sensör

Zenmuse X5R içinde inşa edilmiş, güçlü bir “Micro Four Thirds” sensörü vardır. Bu bir hava kamera için kesinlikle devrim niteliğindedir. Bu sensör sayesinde, daha önce Inspire 1 içerisinde mevcut olan X3’ün  8 katı kalitesindedir. Bu yeni MFT sensörü yüksek kalite, yüksek hassasiyetli görüntü kaydı da sağlar.

100-25600 bir ISO aralığna, yüksek çözme gücüne, doğru tonlama, ve düşük gürültü sofistike bir denge ile, görüntü yanınızda izlenimi verir. Daha önce hiç olmadığı kadar sanatsal ve yaratıcı vizyon.

 

 

Dji Servis

 

 

 

Gökyüzü İçin Tasarlandı

ilk tam entegre, profesyonel anten görüntüleme sistemi oluşturmak için, Zenmuse X5R, mühendisler tarafından tekrar dizayn edilmiştir. Dji’ ın en gelişmiş quadcopteri olan Inspire 1 ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. 360 derece kamera hareketi ve çift denetleyici desteği ile Inspire 1, X5R için favoridir.

Eğer bir Inspire 1 “quaddcopter” iniz varsa hemen kameranızı çok basit bir kurulum ile X5R’a yükseltebilirsiniz. Kurulum kolaylığı ile Inspire 1’ inize, Zemmuse X5R ile fark yaratın.

Kontrol Tamamen Parmaklarınızın Ucunda

Zenmuse X5R ile, kontrol parmaklarınızın ucunda ve  görülmemiş bir düzeye sahiptir. Sezgisel otomatik odaklama modunda, odaklanmak için kameraya sesli komut verebilirsiniz. Sadece akıllı telefon üzerinden parmaklarınızın ucuyla kolay bir şekilde kamerayı kullanabilirsiniz.

Manuel / Otomatik odaklama,beyaz denge ve diyafram kontrolü istediğiniz çekimin her türünü oluşturmak için sınırsız özgürlük vermektedir. Zenmuse X5R ile tam kontrol sizdedir.

Dünya Lideri İstikrar

Mükemmel kamera ile entegre, 3-eksenli gimbal otomatik uçuşta  fotoğraf makinesini sabitlemek için, DJI dünya lideri stabilizasyon teknolojisini kullanır. Gimbal, Aircraft ile sürekli iletişim kurar ve güçlü fırçasız motorlar anında uzun pozlama yaparak veya time-lapse içeriği yakalayarak, kamera seviyede tutmak için her küçük hareketi kaydedebilir.  Yani ortaya çıkan görüntüleri istikrarlı ve kullanıma hazır olacağını bilerek, odaklayın.

 Emka Drone Kırımsız Uçuşlar Diler…

www.emkadrone.com.tr