Dji Zenmuse Z3(YENİ)

Emka Drone Dji servisi olarak,  Dji’ ın piyasaya yeni sürdüğü Zenmuse Z3 ile ilgili tüm özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.

dji-zemmuse-z3


2

Entegre Zoom

Dji Zenmuse Z3, DJI’ ın sınıfında lider olan Zenmuse X3 üzerine, anten zoom kamera entegre edililerek ve fotoğrafçılık için en uygun hale getirilerek oluşturulmuştur. 3.5X optik ve 2X dijital zoom ile kayıpsız oluşan bir 7X zoom, endüstriyel uygulamalar için idealdir. 22mm-77mm eşdeğer odak uzaklık aralığı oluşturur.


22-77 mm Eşdeğer Odak Uzunluğu                                                                             7x ZOOM

zemmuse-z3

dji-zemmuse-z3

 

 

 

 

 

Zoom olmadan                                                                                                                     7x zoom


Geliştirilmiş Yaw Kararlılıkzemmuse-z3-yaw

Kamera zoom yaptığında, küçücük anlar bile büyütebilmektedir.  Z3 yaw kontrolüne ek bir stabilizasyon  katmanı eklenerek yeni bir gelenek yarattı.  Bu daha senkronize hareket sağlamak için, normal yaw motoru ile birlikte çalışır.

 

 


Yüksek Kalite Görüntüleme

Dji Inspire 1 2.0 ve Dji Phantom 4 ile aynı Sony 1/2.3 inch sensöre sahiptir, görüntü kalitesi olarak sınıfında liderdir. Adobe DNG RAW desteği ile gelişmiş görüntü kurgulamasına izin verirken,  hala 12 megaspixel çözünürlüğünde  kararlı görüntüler yakalayabilirsiniz.  Video çekiminde, 4k ile canlı görüntüde her saniyede 30 kareye kadar yakalayabilmektedir.

dji-go

UYGULAMA

Havada zoom yeteneği düzene ve arama ve kurtarma için enerji hattı muayene endüstriyel ve ticari drone kullanımını artırmak için birçok yeni fırsatlar yaratır. Aynı zamanda kompozisyon üzerinde daha fazla kontrol ile havadan fotoğrafçılık sağlar.


HIZLI AYAR VE UZUN UÇUŞ ZAMANI

Zenmuse Z3 ile uçmak, Dji Inspire 1’ e bağlamak kadar kolay. (100 Matris veya 600 Matris) Bağlandıktan sonra HD iletim aralığının 3.1mi (5 km) sağlamak için bu platformlarda bulunan entegre DJI Lightbridge ve Lightbridge 2 ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Uçak kurulumu ve  uçak verimliliği; endüstriye özel uçak otomasyon protokolleri oluşturmak için DJI SDK kullanarak hızlandırılabilir.

Bir Dji Inspire ile kullanıldığında, 19 dakikaya kadar uçabilir. Eğer çift batarya ile donatılmış 100 Matris ile 30 dakikaya kadar, Matris 600 ile 39 dakikaya kadar uçabilir. Daha uzun uçuş süreleri, doğru ışık beklemek oluşturmak ve mükemmel çekimi için fotoğrafçılara ek süre sağlarken endüstriyel ve ticari projelerin verimliliğini artırarak, hava sürecini  en üst düzeye çıkarır.


GÜÇLÜ UYGULAMA KONTROLÜ

DJI GO uygulamasında sıkıca kameranın görüntüyü görmek için canlı bir besleme ve kamera için birincil kontrol sistemi eklenmiştir ve hareket Z3 ile entegre edilmiştir. Uzaklaştırmak için kaydırabilirsiniz. Kamera ayarlarını değiştirmek için kullanabilir, yakalama fotoğraf veya video ve Akıllı Uçuş Modu etkinleştirin. Fotoğraf ve video çekimi yanı sıra yakınlaştırma da Uzaktan Kumanda üzerinde özel kontroller ile kontrol edilebilir.


Emka Drone Kırımsız Uçuşlar Diler ve;

Dji Teknik Servisi olarak,  Kadıköy/İSTANBUL’ dan Türkiye’ nin her yerine hizmet vermekte olduğumuzu hatırlatırız.