Dji Phantom 4 Pro Ön bilgi ve Gimbal Tamiri

Dji Phantom 4 Pro Ön bilgi ve Gimbal Tamiri

Dji Phantom 4 Pro Phantom serileri arasında en yeni ve en gelişmiş modelidir. Phantom 4 Pro bataryası 5870 mah’dır.  Dji Phantom 4 Pro modelinde 4 adet engel tanıma sensörü vardır.

Dji, Phantom 4 Pro’yu “boyutunun en akıllı ve en yaratıcı uçan kamerası” olarak nitelendiren firma, boyutlar ve daha akıllı donanımlara sahip olması yanında, daha iyi bir kameraya, bir dizi yeni çarpışma sensörüne ve daha iyi bir pil süresine sahiptir. Bu açıdan bir önceki versiyonu olan Phantom 4 modeline nazaran çok daha iyi bir çizgiye ulaştığı net bir şekilde görülebiliyor.

Phatom 4 havadan görüntüleme prodüksüyon çekimleri yapanlar için ideal bir üründü ta ki ”Pro” modeli piyasaya çıkana kadar. Phantom 4 modeline nazaran arkasında bir çift stereoskopik sensör bulunduran cihazın kullanımı bu sayede çok daha basit bir hale getirilierek kullanıcılar daha fazla düşünülmüş.

Dji Phantom 4 Pro modeli 16 mp kamareya ve 60 karelik bir slow motion özelliğine sahiptir.30 dakikalık uçuş süresine sahiptir.1920X1080 çözünürlüğe sahiptir.

Return Home özelliği kullanıldığından bu 2 sensör pasif hale gelmekteydi. Phantom 4 Pro modeli 4 adet sensörle 5 eksene de hâkim olabilmektedir

Havasız insan araçları yani drone’lar hassas makineler olup taşıması da bir o kadar kolaydır .Drone’lar hassas cihazlar olduğundan kötü kullanımlar sonucu arızalanabilirler. Arızalanma sebebleri yüksek oranda kullanıcıların yaptıkları hatalar sonucu meydana gelmektedir.

Yaşanan kazalar da genellikle phantonm 4 pro teknik servis aranmakta anlık olarak çözüm talep edilmektedir.  Emka drone olarak müşterilerimize hızlı ve profesyonel hizmet sağlamaya özen gösteriyoruz. Arıza yaşanan dronelar’ ınızın incelenmesi ,  sorunun saptanması ve çözümü gerekli bilgi ve donanıma sahip arkadaşlarımız tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Phantom 4 pro tamiri oldukça bilgi ve beceri gerektiren özel bir alandır. Yapılan en küçük bir yanlış işlem bile sahip olduğunuz drone’nun kullanılmaz bir hal almasına yol açabilir.

Dji Phantom 4 Pro drone Gimbal tamiratını yaparken ilk önce cihazımızdan gimbali sökmemiz gerekiyor. Gimbali sökerken dikkatli olmanız gerekir. Öncellikle alt bölgeden sökülmesi önemlidir. Gimbali sökerken kasamızı yandan tutan vidaları söküp işleme devam ediyoruz. Sökme sırasında ki vidalarımızda bir yerde tutuyoruz ve gimbal de oluşan arızayı tespit edip en kısa sürede tamiratınızı yapıyoruz. Kendi başınıza cihazınızı sökmek istiyorsanız lütfen dikkatli olunuz .

Ufak hatanızda ribon kablosuna zarar verebilirsiniz .Roll kolumuzda yamukluk(dirsek)lensinde yani kameranızda bir bozukluk veya motor yataklarında bir sorun olabilir .Makinanızın yan tırnaklarından tutarak direk kaldığımız zaman alttaki bağlantıları koparabilirsiniz. Ribon ve soket sistemi yani besleme yuvasına zarar verebilirsiniz.

Phantom 4 pro da karşımıza gelen yeniliklerden bir tanesi engel tanıma sensörleri 2 adet yerine 4 adet kullanılmıştır.

EMKA DRONE DJİ SERVİS

Haritada Biz

 

 

Harita Verileri
Harita verileri ©2018 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2018 Google
Harita verileri ©2018 Google

 

 

 

 

Harita

 

Uydu

 

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi