Yazan:Emre Karadeniz / GENEL / / 0 Yorum

Dji Osmo+

Dji geçtiğimiz günlerde, el kamerası olarak piyasanın en iyi ürünü olan Osmo’ yu yeni teknolojisi Zemmuse X3 ile birleştirerek ve yeni stabilizasyon sistemi entegre ederek Osmo+ ismiyle piyasaya sürdü. İşte Dji Osmo+ ve özellikleri:

dji-osmo+

 

Yakın Bakış

DJI Osmo + ile nesneler daha önce hiç olmadığı kadar yakın DJI OSMO+ ilk zoom kamera entegre edilimiş el kamerası . 3,5 × optik ve 2 × dijital kayıpsız zum ile oluşan 7 × zum, o HD kalitesinden ödün vermeden 22mm den 77mm arasında değişen bir odak uzunluğunu verir. Bu sizin kompozisyonunuz üzerinde her zamankinden daha çok kontrol sağlama imkanı verir.

 

 

dji-osmo+

 
 
Hareket Hızlandırma

Osmo+ ile kayıt yaparken zaman geçişlerini ayarlamak eskisinden çok daha kolay. Sadece kamera kaydı için başlangıç ve bitiş noktasına dokun ve herhangi bir ekstra ekipmana gerek duymadan zaman atlamalarını yine ”start” tuşuna dokunun ve istediğiniz yeri işaretleyin.

 

 

Gelişmiş Stabilizasyon

Osmo+ ileri stabilizasyon teknolojisi üzerine inşa edildi. Kamerayı nasıl hareket ettirirsen ettir Osmo düz tutmak için ayarlandı. Eğer canlı çekim yapacaksanız veya ilk çekiminizse, nihai istikrarı almanız için gerekli ayarlamaları yapacaktır.

 

 

Hareketli Selfieler

Sadece 0.5 metre odaklanma mesafesine sahiptir. Bu selfie çekimi için mükemmel odaklanma demektir. Sadece deklanşör tuşuna üç kere dokunun, “selfie modu” aktif olunca çekimlere başlayın.

 

dji-osmo+x3

Detaylandırılmış Panorama

Sadece akıllı telefonunuz ve Osmo+, çerçeveletmek isteyeceğiniz büyük ayrıntılı manzara fotoğrafları çekmenize imkan verir. Panorama fonksiyonu otomatik olarak yakalar ve çarpıcı bir fotoğraf oluşturmak için birlikte 9 ayrı fotoğrafı karıştırır.

 

 

Uzun Pozlama

Tripot olmadan müthiş canlılık, netlik ve uzun pozlama çekimi yapabilirsiniz. Osmo sabitleme sistemi , freehand uzun pozlama çekimi yaparken bile kamerayı sabit tutar.
Güçlü Kamera
4K/30fps kalitede canlı video çekimi, 1080p/100fps kalitede yavaş mod video çekimi yapabilir ve ses kalitesini FlexMic sayesinde arttırmıştır. Adobe DNG RAW modunda 12 Megapixel kalitede görüntü alabilir.