Yazan:Emre Karadeniz / GENEL / 0 Yorum

Dji Mavic Pro Ribbon Filex kablo Değişim Ve Onarım

Gimbal Ribbon (flex kablo) nedir?

 

Sürücüler üzerinde kullanılan gimbal, ana kartla Ribbon Flex Kablo ile iletişim kurar. Bu, daha sonra dahili bellekte saklanan görüntüler ve videolar gibi bilgileri aktarmasına olanak tanır. Bu esnek kablo aynı zamanda fotoğraf Gimbal ve Kamerayı kontrol etmek ve kameranın nasıl sabit kalacağı konusunda bilgi iletmekle de yükümlüdür. Bu çok telli düzlemsel kablo, aynı yüzeyde birden çok telin çalışmasına izin verir ve düz ve geniş kabloyla sonuçlanır. Bu değişim tasarrufu sağlayan bir yöntemdir.

Peki bu Flex Ribbon kabloyu sizin değiştirme ihtimaliniz varmı?

Sizin için bu adım çok zor olucaktır.Eğer söküm esnasında sensör bölgesine zarar verir iseniz sizi daha büyük maliyetler bekliyor olucak.

Hem işin teknik uzmanları yaygın bir şekilde size yardımcı olmak için herzaman hazır.

 

 

Bu müşterimizin çözmek zorunda olduğumuz problemi bozuk bir şerit kablo idi. Mühendislerimiz bütün Gimbalı demonte etti ve yeni bir flex ribbon taktı. Biz servis ekibi olarak kullanıcılarımıza önerimiz , cihazınızda herhangibi bir arıza oluştuğunda servis desteği alın.

Çoğunlukla kullanıcılar kendi imkanları ile uğraş sağlamak isterken maliyet daha çok artıyor,siz sağlıklı ekonomik ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız www.emkadrone.com her zaman uzman ekibi ve yedek parça arşivi ile hizmetinizde.